Παρί Σεν Ζερμέν – Ντόρτμουντ: Μπερνάτ και 2-0 η Παρί

Η Παρίν Σεν Ζερμέν πήρε προβάδισμα δύο τερμάτων στην αναμέτρηση με την Ντόρτμουντ για τη φάση των 16 του Champions League με προβολή του Μπερνάτ στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων του πρώτου μέρους.

Σε παράλληλη μπαλιά από τα δεξιά ο Μπερνάτ έβαλε την προβολή, άλλαξε την πορεία της μπάλας και νίκησε τον γκολκίπερ της Ντόρτμουντ για το 2-0 της Παρί.

Δείτε το 2-0:

Δείτε περισσότερα για τις αθλητικές ειδήσεις για το στοίχημα και το κουπόνι ΟΠΑΠ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Next Post

Ολυμπιακός - Γουλβς: Mεγάλη επισκεψιμότητα στο κανάλι της COSMOTE TV στο Youtube

Σε μία πολύ σημαντική κίνηση προχώρησε η COSMOTE TV για τη σημαντική αναμέτρηση του Ολυμπιακού κόντρα στη Γουλβς το βράδυ της Πέμπτης (12/3), αντιλαμβανόμενη την κρισιμότητα της κατάστασης τη δεδομένη χρονική στιγμή λόγω του κορονοϊού. Το συνδρομητικό κανάλι, λαμβάνοντας ως γνώμονα τον κίνδυνο των συναθροίσεων έδωσε την ευκαιρία στον κόσμο […]