Ο Κύργιος έβρισε, έσπασε ρακέτες και πέταξε μπουκάλι

Ο Ελληνοαυστραλός τενίστας Νικ Κύργιος ηττήθηκε από τον Ρώσο αντίπαλό του και έκανε… σόου χείριστης συμπεριφοράς.

Έβρισε, πέταξε μπουκάλι στον πύργο του διαιτητή προσπαθώντας στη συνέχει να δικαιολογηθεί, ενώ, κατευθύνθηκε για λίγο στον εσωτερικό χώρο για να ξεσπάσει καταστρέφοντας δυο ρακέτες και επέστρεψε στο κορτ!

Πλέον, κινδυνεύει με τιμωρία από την ATP, με την ελπίδα να συνετιστεί κάποια στιγμή.

Πηγή gazzetta.gr

Δείτε περισσότερα για τις αθλητικές ειδήσεις για το στοίχημα και το κουπόνι ΟΠΑΠ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Next Post

Άρης: Δάκρυσε ο Παντελίδης στο τρίτο γκολ

Ο Άρης είχε χάσει 3-0 στη Νορβηγία από τη Μόλντε και στη ρεβάνς χρειαζόταν το ίδιο σκορ για να στείλει το παιχνίδι στην παράταση. Στο 84ο λεπτό ο Νικολά Ντιγκινί αξιοποίησε τη σέντρα του Σούντγκρεν και έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα, ισοφαρίζοντας το σκορ του πρώτου αγώνα. Την ώρα που […]