Γουότφορντ – Λίβερπουλ: Τα τρία γκολ του ματς

Πρωταγωνιστής του ματς ήταν ο Ισμαϊλά Σαρ, ο οποίος πέτυχε δυο γκολ κι έδωσε μία ασίστ. Ο 22χρονος Σενεγαλέζος άνοιξε το σκορ στο 54ο λεπτό και διεύρυνε το προβάδισμα των χόρνερς στο 60ό σε 2-0. Μάλιστα, ήταν αυτός που στο 72ο έδωσε την ασίστ στον Ντίνι για να διαμορφώσει εκείος το τελικό σκορ της νίκης της Γουότφορντ επί της Λίβερπουλ. Δείτε και τα τρία γκολ, αλλά και τις καλύτερες φάσεις:

Δείτε περισσότερα για τις αθλητικές ειδήσεις για το στοίχημα και το κουπόνι ΟΠΑΠ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Next Post

Βόκολος: "Οι ομάδες πέφτουν μέσα στο γήπεδο"

Ο Πανιώνιος άγγιξε μία σπουδαία νίκη απέναντι στην ΑΕΚ, αλλά το γκολ του Βίκτωρα Κλωναρίδη στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων λύτρωσε την Ένωση και της χάρισε την ισοπαλία (1-1). Ωστόσο, παρά τη συγκεκριμένη εξέλιξη, ο τεχνικός των “κυανέρυθρων”, Λεωνίδας Βόκολος, που έκανε ντεμπούτο στον πάγκο, εξέφρασε την ικανοποίησή του για […]