Άρσεναλ – Ολυμπιακός: 1-1 στο 113′ ο Ομπαμεγιάνγκ

Επτά λεπτά πριν το τέλος της παράτασης οι Άγγλοι ισοφάρισαν με τον Ομπαμεγιάνγκ τον Ολυμπιακό.

Με γυριστό σουτ του Ομπαμεγιάνγκ, μετά τη σέντρα του Οζίλ και την κεφαλιά του Μαρτινέλι, η Άρσεναλ έκανε το 1-1 κόντρα στους ερυθρόλευκους.

Δείτε περισσότερα για τις αθλητικές ειδήσεις για το στοίχημα και το κουπόνι ΟΠΑΠ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Next Post

Συγκινημένος ο Μαρινάκης: "Τεράστια πρόκριση, μεγάλη ευρωπαϊκή ομάδα ο Ολυμπιακός"

Σε πελάγη ευτυχίας έπλεε ο Βαγγέλης Μαρινάκης μετά την ανεπανάληπτη πρόκριση του Ολυμπιακού στους “16” του Europa League, με το 1-2 κόντρα στην Άρσεναλ. Ο ιδιοκτήτης των “ερυθρόλευκων” ανέφερε μετά τον αγώνα στην τηλεόραση της Cosmote TV: “Εμείς συνεχίζουμε να ονειρευόμαστε. Δεν σταματάμε. Ήταν μια μεγάλη νίκη, μια τέραστια πρόκριση. […]